Стиль хемптон в інтер’єрі

Від admin

Хемптонський стиль знаходить все більше прихильників. Це поєднання високого рівня елегантності із розкішними деталями. Донедавна цей стиль використовували лише представники заможної еліти, тепер його можуть використовувати практично все.

Оформлення інтер’єрів у стилі Хемптон вимагає великої самовіддачі, хоча в переважній більшості випадків це буде просто чистим задоволенням.

Можна поєднувати у ньому елементи різних епох. Звичайно, все має бути ретельно підібрано один до одного, щоб підсумкова композиція була максимально продуманою та естетичною.

Стиль Хемптон – це гарантія розкішного, елегантного, стильного та живого інтер’єру. Дизайнери інтер’єрів дуже часто наголошують на поєднанні стилів нью-йорк, кантрі та арт-деко. Однак остаточні рішення залежать від переваг та потреб. Враховувати потрібно й поточні фінансові можливості, щоб ненароком не переборщити.

Стиль хемптон в інтер'єрі

Характеристики стилю Хемптон:

– впровадити в облаштований інтер’єр трохи морської атмосфери;

– нейтральність використовуваних кольорів;

– використання натуральних матеріалів (переважно льон, латунь, мармур та шерсть);

– безліч морських мотивів;

– довгі портьєри та дуже великі та просторі віконниці;

– Наявність натурального дерева.

Цей стиль не слід плутати з жодним іншим. Слід додати до цього розкішні деталі у хромованому варіанті та велику кількість аксесуарів (наприклад, пледи, свічники, декоративні подушки, покривала, вази, кашпо тощо).

Меблі та аксесуари відіграють велику роль у стилі Хемптон і на них ні в якому разі не можна заощаджувати.

Класичні меблі, які характеризуються багатою естетикою, солідною якістю виготовлення та непідвладністю часу, будуть хітом.

Цікавою ідеєю стануть великі дивани, зручні крісла та журнальні столики зі скляними стільницями. Можна додати стильний сервант, незвичайний комод та плетені стільці.

Стиль хемптон в інтер'єрі

Стиль Хемптон не може обійтися без:

– металевих світильників;

– стильних скриньок для дрібничок та прикрас;

– плетених кошиків;

– кришталевих люстр;

– сувенірів із подорожей;

– ліжкових світильників з елегантними абажурами;

– дерев’яних лав, які будуть розставлені у вестибюлях.