Що ще можна зробити з пластикових пляшок, які скупчилися за зиму

Від admin

Регулярне придбання артезіанської води в пляшках призводить до того, що вдома їх може скупчитися велика кількість. Вони займають місце, але при цьому і викидати таку добротну тару шкода. Якщо трохи пофантазувати, то виявиться, що з бутлі можна зробити безліч корисних речей. Саме про такі дорослі вироби сьогоднішня мова.

Компактне зберігання страв

Після свята залишилися недоїденими салати? Не біда! Всі ці тарілки запросто помістяться в холодильнику, якщо зробити найпростіший пристрій. Пляшку нарізають канцелярським ножем на кільця заввишки 5 сантиметрів. Ними перекладають тарілки.

Що ще можна зробити з пластикових пляшок, які скупчилися за зиму

Крапельний полив

Щоб вода не застоювалася і йшла безпосередньо до корінців садових рослин, можна змоделювати краплинний полив. Для цього у пляшці виконують отвори на висоті 3, 5 см від дна, використовуючи шило або цвях. Після цього залишається заповнити тару водою і заглибити її в землю приблизно на 11 см. Через кришку можна просто поповнювати воду. Не забудьте для доступу повітря зверху зробити ще один отвір.

Тримач для рушників

Щоб паперовий рушник було зручно відмотувати, не обов’язково купувати дорогі пристрої. Верхня частина пластикової пляшки і стрижень, одягнений наскрізь, чудово впораються з цим завданням. Головне на одній висоті виконати отвори і просмикнути в них трубочку або паличку.

Грядка на балконі

Давно мріяли створити міні-сад прямо на лоджії чи балконі? Дійте! Для цього споруджуйте грядки з тих же пластикових пляшок. Тільки в цьому випадку ємність кладуть на бік і зрізають у неї верхівку. Залишилося наповнити пляшки землею і грядки-човники готові.

Рукомийник

Ще один корисний пристрій, який, як правило, використовують відпочиваючі на природі або дачники у себе в саду – це саморобний умивальник. Його виготовлення секундна справа. Вам і потрібно виконати отвір трохи вище дна пляшки. Поки кришка буде закрита – вода не виллється. Трохи відкрутивши її, ви змусите цівку бігти з дірочки.

Що ще можна зробити з пластикових пляшок, які скупчилися за зиму

Міні-парник

Бутель без дна та кришки – непогана імітація парника. Накрийте цією найпростішою конструкцією землю і росточки, що пробилися, будуть почуватися всередині комфортно від необхідної їм вологості і тепла.

Підвісний горщик

А ось верхню частину та кришку теж можна непогано пристосувати. Адже, по суті, це вже готове кашпо для рослин. Щоб зайва вода могла витікати, достатньо у кришці зробити отвори.

Місткість для вирощування цибулі

Її найчастіше використовують для проростання зеленого пір’я прямо на підвіконні. Великі отвори з боків пляшки, ґрунт та посаджені цибулини – ось і все, що для цього потрібно.