Висипання на лобку – причини

Висипання на лобку – причини

Від admin

Горбики, висипання та інші утворення на тілі в області паху та лобкової зони можуть з’являтися як у чоловіків, так і у жінок будь-якого віку. Зазвичай, прищі в паху викликані нешкідливими причинами, які легко усуваються: алергією на нижню білизну або інтимні засоби, технікою гоління, недостатньо ретельною гігієною та ін. Але іноді такі висипання можуть виступати наслідком більш серйозних захворювань. У матеріалі, наведеному за цим посиланням https://varto.org.ua/?p=5278, ви дізнаєтеся, чому в інтимній зоні можуть з’являтися прищі і коли їх слід лікувати.

Що ми знаємо про висипання в області лобка?

Крім того, що висипання зазвичай завдають людині дискомфорту та незручності, так ще змушують уникати інтимної близькості. Шкіра і слизова оболонка в області геніталій містять залози, які секретують жир і піт, тому прищі в цих зонах не така вже й рідкість.

Гормональний фон, який протягом життя може часто змінюватися, сприяє активній роботі залоз, що і призводить до появи висипів. Прищі можуть бути білими або червоними, знаходитися зовні або під шкірою, одиничними або груповими, розташовуватися в паху або на попі.

Важливо розуміти, що лікар може призначити лікування, поставивши перед цим правильний діагноз. Найголовніше, чого не можна робити, якщо висипання з’явилися на лобку, так це тиснути їх, травмувати або намагатися якось механічно на них впливати. Необхідно з’ясувати якісь фактори, що сприяли появі прищів у паху, а потім зайнятися їх лікуванням.

Висипання на лобку – причини

Які прищі можуть з’явитись в інтимній зоні?

На лобку можуть з’являтися ущільнення у вигляді прищиків різного характеру, які відрізняються за зовнішнім виглядом, способом передачі, методом поширення та ступенем впливу на організм людини.

Прищі білого кольору на статевих органах, біля ануса або в паху, утворюються через закупорювання сальних залоз. Такі жировики не вважаються інфекцією, вони не передаються статевим партнером. Подібні утворення, що з’явилися в інтимному місці, не варто давити, оскільки є ризик занести мікроби, які можуть спровокувати запальний процес.

Прищі в інтимному місці можуть бути гнійними. Вони зазвичай завдають біль, особливо коли збільшуються у розмірі. У такому разі може піднятися температура, боліти голова і можуть збільшуватися пахові лімфовузли. Якщо гнійник не розкриється сам, то знадобиться хірургічне втручання для виведення вмісту та промивання рани.

Прищі червоного кольору на статевих губах можуть з’явитися у зв’язку з гормональним збоєм, дисбалансом у роботі щитовидної залози, стресами. Підшкірний прищ такого роду в інтимних місцях свербить рідко, але обов’язково потрібно здатися гінекологу, щоб виключити серйозні захворювання.

Папіломи та кондиломи мають вигляд прозорих водянистих пухирців і викликані вони вірусом папіломи людини (ВПЛ). Найчастіше від ВПЛ страждають малі статеві губи із внутрішньої сторони. У таких наростів витягнута чи бородавчаста форма. Подібні папіломи можуть являти собою онкологічну небезпеку. Це трапляється в окремих випадках, але бажано з такими висипаннями обстежитися у лікаря.

Контагіозні молюски схожі на вузлики зі своєрідним заглибленням у центрі. Вони часто з’являються у великій кількості. Спроба самостійно видалити такі прищі в інтимній зоні, що обертається їх подальшим поширенням. Такі висипання легко розносяться далі, варто лише почухати певну ділянку. Контагіозні молюски вважаються заразними.