До чого сняться любовні стосунки та близькість

Від admin

Сни з любовною тематикою часто носять приємну позитивну енергетику, вони оточені ореолом яскравих емоцій, а для багатьох сновидців, ще й, наповнені великими очікуваннями і надіями. Також читайте у цій статті https://vabos.com.ua/bachiti-uvi-sni-cholovika-yakij-podobayetsya-ce-neobxidno-znati/, що потрібно знати про сон у якому ви бачите чоловіка який подобається.

Зараз весна – пора любові та романтичних відносин, повітря навколо буквально вирує, а це не може не позначитися на наших сновидіннях, які, як ми знаємо, є пережитком нашого повсякденного життя. Тому сьогодні я пропоную поговорити про сновидіння з любовною тематикою.

Почнемо з того, що хотілося б відразу виключити той момент, що якщо у вас вже давно не було ні з ким близькості, ваші сни є нічим іншим, як природним впливом ваших гормонів. А сон – це засіб організму зі зняттям відповідної напруги. В цьому випадку ніяких таємних смислів ваші сновидіння не мають.

Якщо вам сниться, що у вас любовні стосунки та близькість з вашим чоловіком, або коханим, і ви відчуваєте задоволення, і позитивні емоції – то цей знак обіцяє вам зміцнення вашого зв’язку, та щасливі взаємини.

Якщо ваша близькість доставляє вам неприємні та негативні емоції, і зв’язок з коханою людина не приносить вам задоволення – це обіцяє вам швидке розставання або розлучення.

До чого сняться любовні стосунки та близькість

Якщо ж у сновидіння у вас любовні стосунки та зв’язок зі знайомою людиною (друг, колега, однокласник), до якого ви потенційно небайдужі, і відчуваєте симпатію – то це говорить про те, що між вами виникло тяжіння, яке, якщо ви дасте йому поштовх , Незабаром може перерости в щось більше. Справа в тому, що ви на підсвідомому рівні думаєте один про одного, і це не може не вплинути на ваші снах.

Якщо ж уві сні у вас близькість і любовний зв’язок зі знайомою людиною, до якої ви абсолютно байдужі. То тут сон має непрямий сенс. У цьому випадку необхідно дивитися на деталі. Хто ця людина? Чим займається? Яку приналежність до вас має?

Допустимо, наприклад, у вас стосунки з поліцейським. Отже, на вас чекають проблеми з цієї сфери. Можливо, у вас будуть неприємності із законом, або навпаки – ви постраждаєте від дій злочинців.

Якщо вам приснився незнайомий чоловік, обличчя якого розмито, і ви не можете розглянути його риси. Причому сновидіння носить, що повторюється характер. Також раджу вам звертати увагу на деталі. Тому що потенційно вам сниться ваш майбутній коханий.

Наприклад: дівчині довгий час снився сон, у якому вона зустрічалася з незнайомцем у смугастій футболці. Особи вона його не бачила. І реально, в майбутньому, вона зустріла молоду людину, яка прийшла до неї на перше побачення в смугастій кофті.

Так що друзі, будьте уважнішими до своїх сновидінь, вони знають про вас набагато більше, ніж ви самі. І будь-яка деталь уві сні може розповісти дуже багато про ваше майбутнє.