3 способи, які допоможуть визначити, що гель-лак вам не підійшов

Від admin

Кожна сучасна жінка прагне створити ідеальний образ. Без доглянутих ручок та стильного манікюру це просто неможливо. Однак, покладаючись на прислів’я: «краса вимагає жертв», не варто забувати, що красиві нігті та чудовий дизайн манікюру за допомогою гель-лаку може завдати шкоди вашому здоров’ю. Є жінки, яким гель-лак не підходить. Варто дати раду причинам небажаного використання гель-лаку.

Неякісний гель-лак

Найчастіше з метою наживи продавці торгують підробками відомих брендів. Користуватись ними небезпечно, вони часом містять небезпечні хімічні інгредієнти, що викликають сильні алергічні реакції. Завжди має насторожувати низька ціна косметики.

Неякісний гель-лак недовго тримається на нігтях, швидко втрачає вигляд, містить грудочки і колір його неяскравий, ненасичений.

3 способи, які допоможуть визначити, що гель-лак вам не підійшов

Погіршення стану нігтів

Якщо майстер нейл-арту недобросовісно виконує свої обов’язки, то незабаром ви помітите, що ваші нігті стали ламкими, поверхня пластин стала хвилеподібною. Причин погіршення стану нігтів від застосування гель-лаку досить багато, ось що найчастіше зустрічаються:

Занадто вологі нігті внаслідок тривалого «замочування» їх у спеціальному розчині при знятті попереднього покриття.

Неправильне висушування шарів. Після кожного етапу покриття: базового, гель-лакового, топового шари повинні повністю висушуватись.

Непрофесійна обробка зрізу. Деякі манікюрниці не обробляють контур нігтьової пластини та зріз самого нігтя праймером або ультрабондом. Це веде до сколів та інших неприємностей.

3 способи, які допоможуть визначити, що гель-лак вам не підійшов

Візуальне визначення того, що гель-лак вам не підійшов

Найшвидший спосіб визначення того, що гель-лак вам не підійшов, це візуальний огляд манікюру. У цьому випадку ви самі помітите такі ознаки неякісного манікюру:

  • Відшарування покриття (іноді шар повністю знімається з нігтя).
  • Наявність тріщин та бульбашок.
  • Нерівне покриття нігтьової пластини через неякісне шліфування нігтя бафом.
  • Поява в зоні віддалених кутикул почервоніння або нагноєння від занадто сильного їх видалення, що викликало погіршення захисного шару кореня нігтя.

Визначивши, що манікюр із використанням гель-лаку вам не підійшов, змініть майстри, а також купуйте лише брендові гель-лаки.