Жінки 40+ почали любити “гостьовий шлюб” завдяки трьом причинам

Від admin

Про те, що гостьовий шлюб є найкращим варіантом, на відміну від своєї класичної версії, найчастіше говорять жінки 40+, у яких до всього цього за плечима може бути навіть не одне розлучення. Виходить, що ці жінки в житті багато побачили, спробували, а значить до їхніх висновків точно варто прислухатися? Що таке гостьовий шлюб читайте на сайті http://danika-biola.com.ua/.

Я все ж таки вважаю, що якщо людина все своє життя щось руйнувала, а потім дійшла висновку, що краще нічого і не будувати, то прислухатися до її порад не зовсім правильно. Адже жінки, які говорять про користь або плюси гостьового шлюбу, найчастіше висловлюють свою думку саме з погляду наявності миттєвої вигоди, але при цьому мінімізації витрат, а також небажанні в кінцевому рахунку мати повноцінну сім’ю.

Якщо розібратися в цій темі докладніше, то термін “гостяний шлюб” найчастіше використовується саме у жіночих колах. Але чоловіки називають це простіше – вільні стосунки. Але чому ж жінки так бояться називати речі своїми іменами? Та тому що хвалитися своїм гостьовим шлюбом значно переконливіше, ніж намагатися переконати оточуючим, що твої вільні стосунки в чомусь хороші. За вільні стосунки тебе засудять, а за шлюб, хай і гостьовий – похвалять.

Жінки 40+ почали любити "гостьовий шлюб" завдяки трьом причинам

  1. Не зобов’язана.

Жінка у гостьовому шлюбі не веде побут із чоловіком. Це означає, що дама може уникнути виконання своїх побутових обов’язків, яких останнім часом і так залишилося небагато. Вона начебто перебуває у стосунках, але готувати, прибирати, стежити за будинком, принаймні чоловічим, не зобов’язана. Для багатьох жінок це дуже привабливо.

Адже одна справа – варити комусь борщі, витирати крихти зі столу і збирати чиїсь шкарпетки по будинку, та інша – харчуватися абияк, але щоб самій подобалося, забиратися тільки тоді, коли хочеться тобі самій, і не слухати від кого-небудь. то прохання або вимоги про те, що настав час гладити речі або мити посуд.

Жінка завжди нагадує чоловікові, який хоче від неї щось отримати, що вони один для одного лише “гості”, тимчасові відвідувачі, приємні співрозмовники, не більше. Саме тому жінка, яка перебуває у такому шлюбі, не відчуває себе зобов’язаною чоловікові, вона не відчуває, що її життя витрачається на побутову. І це дуже зручно – у тебе є чоловік, але ти йому не зобов’язана.

Чоловік у гостьовому шлюбі не має над жінкою ніякого контролю – він не знає, чим дама зайнята, з ким вона бачиться, на що витрачає гроші. І це теж на руку жінці, яка є волелюбною і хоче жити так, як зручно та вигідно тільки їй.

  1. Будь-якої миті можна зіскочити.

Гостьовий шлюб є дуже тендітним союзом, що для багатьох жінок є скоріше плюсом. Взагалі на гостьовий шлюб погоджуються або розпусні жінки, або, навпаки, розчаровані в чоловіках. Розпусним потрібно постійно міняти партнерів, розчаровані взагалі не вірять у сім’ю, тому й тим, і іншим дуже вигідно, якщо вони мають постійну можливість піти.

Більшість жінок за своєю природою не способи довгий час бути з тим самим чоловіком – він їх або починає дратувати, або хтось інший починає подобатися сильніше, ніж власний, але частіше відбувається все і відразу. Коли ви один для одного “гості”, то вам навіть речі збирати не потрібно, щоб поїхати, адже це дуже зручно.

Взагалі, жінки рідко говорять про те, що гостьовий шлюб їм цікавий, як щось несерйозне. Найчастіше вони говорять про зручність, можливість зберегти пристрасть і романтику, але я все ж таки вважаю, що якщо жінка не хоче з чоловіком з’їжджатися, як би намагаючись зберегти умови гостьового шлюбу, то вона в принципі не ставиться до нього, як до останнього.

Жінки 40+ почали любити "гостьовий шлюб" завдяки трьом причинам

  1. Принеси, подай, вільний.

Навіть якщо у вас гостьовий шлюб, жінка все одно щось у чоловіка просить, щось від нього отримує загалом має з цього якісь дивіденди. Та й де ви можете знайти таку жінку, якою цікавий був такий гостьовий шлюб, у якому взагалі немає дивідендів?

Навіть якщо жінка наполягає на тому, що ви всього лише “гості”, вона все одно чекає, що чоловік на неї витратиться, влаштує їй романтику, допоможе, не кине в скрутну хвилину. Іншими словами, жінка чекає, що чоловік виконуватиме для неї функції повноцінного чоловіка, який із нею просто не живе.

Гостьовий шлюб

Взагалі, це дуже нагадує ті шлюби, в яких чоловік працює на вахті або перебуває у вічному відрядженні. Цей шлюб також можна назвати гостьовим, адже люди разом не живуть, жінка чоловіка не годує, не обстирує, але при цьому гроші від нього отримує.

Не варто також забувати, що як би жінка не наполягала тільки на гостьовому варіанті шлюбу, вона в будь-який момент готова погодитися на класичний, якщо на горизонті з’явиться привабливий для неї чоловік. Тому можливо, що жінка хоче з вами гостьовий шлюб, тому що ви її не влаштовуєте, але є для неї зручним тимчасовим варіантом.