Про компанію

Досвід

Наша компанія займається автозапчастинами та технічними рідинами до автомобілів європейського виробництва, ще з тих часів, коли ті автомобілі лиш почали потрапляти в нашу країну, а це небагато, немало, а більше 15-ти років.

І ми гордимося тим, що понад 60% тієї команди досі працює в інтернет-магазині 5w40.com.ua. Це, безумовно професіонали своєї справи з величезним багажем досвіду.

Постійна робота над самовдосконалення, слідкування за тенденціями ринку, звичка розбиратися в усіх тонкощах від самої основи, забезпечує збереження професіоналізму на потрібно рівні.

Якість

Від самого заснування нашою філософією була робота з якісними, часто безальтернативними продуктами. Практично всі ці бренди досі в нашому асортименті і доступні на сайті інтернет-магазину. Ви ж, в свою чергу, можете бути впевнені – якщо спеціаліст 5w40.com.ua радить якийсь продукт як якісний, то це справді так і підтверджено не одним роком аналізу та спостереження.

Нам подобається продавати якісні та перевірені товари, бо якщо клієнт задоволений, то й магазин буде популярний.

Індивідуальний підхід

Завдяки широкому асортименту товару та наявності професіоналів своє справи ми можемо дозволити собі не просто продавати товари, а продавати саме те, що потрібно вашому авто.

Незважаючи на те, що більшість транспортних засобів, які ми обслуговуємо серійні, проте всі вони експлуатуються в дуже різних умовах та різними водіями.

Авто, що експлуатується в міських заторах отримує інші критичні навантаження від того, що їздить, переважно, між містами на високих швидкостях. Це лиш один з прикладів різниці режимів та особливостей експлуатації, яких є багато і ми знаємо про більшість.

Саме на основі стилю водіння, місцевості, особливості конструкції транспортного засобу та багатьох інших моментів, спеціалісти 5w40.com.ua самостійно підберуть вам моторну оливу, антифриз амортизатор чи сайлентблок і цей вибір гарантовано буде вірний.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин, дотримуйтеся наших порад і ваше авто ще довго служитиме Вам як надійний помічник.