Правильний вибір моторного масла

Значення моторного масла для безпроблемної роботи автомобіля занадто велике, щоб підходити до його вибору несерйозно. Періодично на ринку з'являються нові бренди, що запевняють: їх продукція краща з кращих. Але не слід сліпо довіряти рекламним лозунгам. Щоб моторні масла виправдали очікування та «апетити» Вашої автівки, потрібно трохи знань і обережності.

Ми допоможемо знайти оптимальний варіант масла, дамо кілька порад і відповімо на поширені запитання.

Що важливо під час вибору моторного масла?

Запам’ятайте головне: купувати масло слід у перевіреного постачальника, який співпрацює з представниками виробника. Так Ви отримуєте гарантію оригінального продукту, захищаючи себе від численних підробок.

Безпосередньо підбір масла під авто відбувається з урахуванням таких параметрів:

  • Клас в’язкості по SAE. Специфікація масел по SAE (співтовариство інженерів-автомобілістів) не говорить про якісні характеристики масла або його застосування з конкретним авто, але характеризує його в'язкість. В'язкість, в свою чергу, визначає легкість холодного запуску двигуна. Відповідно до класифікації SAE, існує зимове, літнє і всесезонне масла. Цифри, що стоять біля букв «W» в індексі, позначають гранично допустимі температури експлуатації масла.
  • Клас якості за ACEA (CCMC), API або ILSAC. Відокремити якісне автомобільне масло від «не дуже» допоможуть три найбільш поширені класифікації. Згідно API (Американський інститут нафти), масла діляться на призначені для бензинових (категорія S) двигунів і для дизельних (категорія С). Поруч з однією з цих літер буде стояти ще одна з латинського алфавіту. Чим далі ця буква від початку алфавіту, тим вище клас якості рідини. За ACEA (Асоціація європейських виробників автомобілів) масло може служити для бензинового двигуна (А) або дизельного (B та E). Цифра біля літери говорить про характеристики масла (чим більше число, тим краще характеристики). Система ILSAC (Міжнародний комітет стандартизації та затвердження Мастильних Матеріалів), по суті, представляє уточнені, більш нові і жорсткі вимоги класів якості за API.
  • Основа. Як і гідравлічне масло, моторне може мати різний склад. Мінеральне, синтетичне або напівсинтетичне? Про ці різновиди Ви чули неодноразово. Обирайте придатний вид відповідно до використаних у маслах компонентів, а також до вимог виробника авто, зазначених в інструкції.

З допомогою спеціалістів інтернет-магазину 5w40 Ви отримаєте професійний підбір масла за маркою авто, варто тільки зателефонувати!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг