Особливості вибору антифризу

З настанням холодної пори у кожного водія з'являється дві першочергові задачі: перевзути машину і підготувати систему охолодження двигуна до морозів. Невиконання першого пункту загрожує небезпечними ситуаціями на дорозі, другого – численними і дорогими несправностями. Більше 20% проблем з двигуном пов'язані безпосередньо з несвоєчасною заміною антифризу або неправильним його підбором. Ще 40% побічно причетні до цього питання.

Якщо купити антифриз вчасно, а вибрати відповідно до інструкції виробника авто, двигун буде захищений від перегріву, гідравлічна рідина коробки передач буде охолоджуватися, водяний насос мотора – змазуватися. Крім того, правильно підібраний антифриз попередить засмічення і корозію металевих частин системи, не замерзне, не розшириться, піддавши небезпеці деталі робочого вузла. Чому б не купити його вже сьогодні?

Що врахувати при покупці антифризу?

Величезна кількість пропозицій від сучасних виробників може заплутати покупця. Яка охолоджуюча рідина вважається ідеальною за складом, кольором, консистенцією? Відповідь на ці питання ховається в типі антифризу:

  • Традиційний. Тосол – найвідоміший традиційний антифриз. В його основі – вода, етиленгліколь, неорганічні кислоти. Мінімальний термін служби (до 2 років), посередні антикорозійні і охолоджуючі властивості стали причиною сьогоднішньої непопулярності охолоджувача синього кольору.
  • Гібридний. Бюджетний, з мінімумом антикорозійних присадок і етиленгліколем антифриз для автомобіля відноситься до класу G11. Може бути синім, жовтим, але частіше за все, зеленим. Крім дещо поліпшеної здатності відводити тепло, іншими особливими корисними характеристиками не володіє.
  • Карбоксилатний. Охоплює класи G12 і G12+. Включає етиленгліколь, карбоксилат. Двигуни з великими оборотами добре взаємодіють з червоними антифризами. Не турбуватися про заміну охолоджувача можна буде протягом 5 років.
  • Лобрідний. Позначається класами G12++, G13. Фіолетова охолоджуюча рідина для автомобіля вважається більш екологічною за рахунок поліпропіленгліколю у складі. Захист від корозії їй гарантують органічні і мінеральні присадки.

Перед покупкою ознайомтеся з властивостями конкретного товару, а також рекомендаціями виробника авто. Вони знаходяться в технічній документації до транспортного засобу.

Якісна охолоджуюча рідина (антифриз) очікує Вас на сторінках інтернет-магазину 5w40. Телефонуйте!

Відгуки

China Hook and Loop and Nylon Hook and Loop price
Chicken Feed Additives
2 2l Water Bottle Petg Material With Stainlee Lid
Knotless Net Extrusion
China Vest Bag Forming Machine
E Light Beauty Machine
Cordless Ratchet Wrench
High Purity Silicon Substrates
500ml plastic spray bottle
Auto On/off Solar Light Outdoor
Cable Tv Digital Headend
Mini Screw Air Compressor
Bag Filter Bags
Phenotropil Carphedon
Aluminum Induction Smelting Furnace
Aoi Machine With High Precision
Card Holder Pu Leather
LONG LINK CHAIN
Natural Textiles
Embedded Lamp
12" Subwoofer
Hot Sale Tomato Hotpot Soup Base
45angle cutting waterjet
Ipl Shr E Light Shr Ipl Beauty Equipment
Agriculture Irrigation Ro Plant
F8q600 Cylinder Head Supplier
China Head-Mounted Mask Making Machine
1/2 Driver socket kit
快车足彩
欧美性爱视频
Особливості вибору антифризу
ldgokjmev http://www.gzqe95d6c392821s9cs19qp4dt650qbms.org/
aldgokjmev
[url=http://www.gzqe95d6c392821s9cs19qp4dt650qbms.org/]uldgokjmev[/url]
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг