Навіщо паливній системі авто промивка?

Експлуатація транспортного засобу, нехай навіть нечаста, призводить до накопичення всіляких лакових і смолистих відкладень у впускному тракті і камері згоряння. Згодом велика кількість таких відкладень зумовлює появу серйозних несправностей. Найбільш слабкими місцями при цьому є форсунки системи упорскування. Якщо на додачу використовується погане паливо, ситуація може ускладнитися.

Періодична промивка паливної системи допоможе уникнути численних технічних проблем, критичних ситуацій на дорозі. Залежно від того, наскільки засмічена система, а також, з якою періодичністю проводиться цей захід, можуть знадобитися різні види промивки.

Як визначити, що Ваш автомобіль потребує очищення двигуна?

Ефективний сучасний засіб для очищення паливної системи треба і бензиновим, і дизельним двигунам. Але як розпізнати, що Вашому автомобілю потрібна промивка? Існує перелік основних ознак, що свідчать: система засмітилася:

  • Питома потужність автомобільного двигуна помітно знизилася. До цього призводить забруднення форсунок.
  • Під час розгону машина видає детонаційні хлопки.
  • Небезпека вихлопу істотно збільшилася.
  • На холостих обертах робота мотора стала нестабільною. Запуск двигуна поступово погіршується, а рівень витрати палива збільшується.
  • Мінливість роботи двигуна помітна не тільки на холостому ходу, але і на «перехідних» моментах.
  • Педаль газу при різких натисканнях провалюється.
  • З ладу вийшли каталітичний нейтралізатор і кисневий датчик (лямбда-зонд).

Які присадки для очищення двигуна будуть потрібні в таких випадках? І який спосіб очищення краще вибрати? Розповімо вже зараз!

Способи промивання системи

Сьогодні практикується кілька способів промивання паливної системи. Вибирайте той, який найбільш прийнятний в конкретному випадку:

  • Без демонтажу форсунок і мотора. Найпростіший метод. Потрібно лише залити в бак спеціальний засіб і їздити на авто, як зазвичай. Ефективність промивних засобів від різних виробників відрізняється, тому приділіть увагу вибору продукту.
  • На ультразвуковому стенді з демонтажем форсунок. Тут передбачається промивка інжектора, під час якої очищаються лише форсунки. Впускні клапани, дозатор-розподільник, регулятор тиску, паливна рампа і запірний клапан залишаються поза увагою.
  • Компресором. Будь-яка паливна система автомобіля скаже «спасибі» за такий спосіб очищення. Це професійний підхід, який можливий лише за участі спеціального обладнання – компресора. Той направляє розчинник безпосередньо в паливну систему авто і гарантує наближений до ідеалу результат.

Хочете купити автохімію для промивання? Звертайтеся в наш інтернет-магазин. Тут Вас чекає величезний асортимент професійних засобів для чищення, присадки в бензин та інші корисні товари.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг