Економіка

Навіщо паливній системі авто промивка?

Експлуатація транспортного засобу, нехай навіть нечаста, призводить до накопичення всіляких лакових і смолистих відкладень у впускному тракті і камері згоряння. Згодом велика кількість таких відкладень зумовлює появу серйозних несправностей. Найбільш слабкими місцями при цьому є форсунки системи упорскування. Якщо на додачу використовується погане паливо, ситуація може ускладнитися.

Детейлінг машини: а Ви чули про таку процедуру?

З поняттями генерального прибирання або косметичного ремонту квартири знайомі багато людей, але як охарактеризувати аналогічні процеси по відношенню до автомобіля, знають одиниці, а значить, ця інформація буде цікава і корисна для більшості водіїв.

Особливості вибору антифризу

З настанням холодної пори у кожного водія з'являється дві першочергові задачі: перевзути машину і підготувати систему охолодження двигуна до морозів. Невиконання першого пункту загрожує небезпечними ситуаціями на дорозі, другого – численними і дорогими несправностями. Більше 20% проблем з двигуном пов'язані безпосередньо з несвоєчасною заміною антифризу або неправильним його підбором. Ще 40% побічно причетні до цього питання.

Нейтралізатор корозії для Вашого авто

Кожен автовласник вимушено зіштовхується з утворенням іржі на тих чи інших частинах власного автомобіля. Для появи і поширення корозії досить навіть найменшого ушкодження кузова. Якщо пропустити проблему повз увагу, можна дочекатися глобального ураження машини і необхідності капітального ремонту. Саме тому, помітивши недобре, купуйте перетворювач іржі і ліквідуйте проблему якнайшвидше.

Правильний вибір моторного масла

Значення моторного масла для безпроблемної роботи автомобіля занадто велике, щоб підходити до його вибору несерйозно. Періодично на ринку з'являються нові бренди, що запевняють: їх продукція краща з кращих. Але не слід сліпо довіряти рекламним лозунгам. Щоб моторні масла виправдали очікування та «апетити» Вашої автівки, потрібно трохи знань і обережності.

Ми допоможемо знайти оптимальний варіант масла, дамо кілька порад і відповімо на поширені запитання.

Особливості асортименту гальмівних рідин

Багато водіїв не поспішають міняти гальмівну рідину у власній машині, пояснюючи це тим, що вона ще не «зносилася», тобто не поміняла своїх властивостей в гіршу сторону. Таку впевненість надають їм хибні уявлення про гальмівний контур. Насправді, замкнутим він вважається лише умовно. При натисканні педалі гальма спеціальні компенсаційні отвори впускають-випускають повітря, тому система так чи інакше втягує в себе вологу і змінює склад рідини. Так гальмівна рідина отримує основний недолік – гігроскопічність. При досягненні певного рівня даного показника приходить необхідність заміни.

Як вибрати рідину так, щоб вона максимально задовольнила вимоги системи? Охоче поділимося з Вами корисною інформацією.